X
تبلیغات
شرکت طراحی سایت, طراحی فروشگاه اینترنتی,

شرکت طراحی سایت, طراحی فروشگاه اینترنتی,

طراحی وب سایت جذاب

امروزه سلیقه مردم به گونه ای تغییر کرده است که ترجیح می دهند بیشتر در وب سایت های جذاب و کاربردی ماندگار باشند، تا وب سایت های با محتوا نامناسب و بی فایده. بنابراین طراحی سایت ها باید به گونه ای باشد که سبب نارضایتی و گیج شدن کاربران نشود. مثلا شما اگر به سایت های حرفه ای دنیا مانند آمازون و ebay نگاه کنید، خواهید دید که این وب سایت ها هم از زیبایی ظاهری خوبی برخوردارند و هم در عین حال که حاوی اطلاعات بسیار زیادی هستند اما از طریق منو های ناوبری مناسب، دسته بندی های دقیق و ایجاد امکان جستجو محصولات توسط کاربران از گیج شدن مشتریان و بازدید کنندگان جلوگیری نموده اند. شاید این سخن بیل گیتس مهم ترین عمال در طراحی سایتی جذاب باشد: محتوا پادشاه است.

استفاده از خلاقیت و تجربه در زمینه طراحی سایت یکی از مهم ترین عوامل موفقیت شما برای طراحی وب سایتی جذاب خواهد بود.  اگر در زمینه طراحی سایت از اطلاعات زیادی برخوردار نیستید سعی کنید با افراد حرفه ای و متخص در این زمینه مشورت نمایید و از تجربه و قدرت خلاقیت آن ها در این زمینه بهره ببرید. اما به راستی چه عواملی برای طراحی سایتی جذاب بیشترین تاثیر را دارند؟

ویژگی وب سایت های جذاب

  • استفاده از تصاویر و فایل های بصری جذاب و کاربر پسند
  • برگزاری مسابقات آنلاین
  • ایجاد انجمن و فضای مباحثه کاربران و بازدید کنندگان
  • طراحی رابط کاربری مناسب
  • استفاده از مطالب مرتبط و مربوط به موضوع سایت
  • بهره گیری از طراحان حرفه ای و طراحی دیزاین زیبا
  • استفاده از طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو در طراحی سایت

مهمترین نکات در طراحی سایت جذاب

1.گرافیک حرفه ای در زمینه ی جذاب بودن اهمیت فراوانی دارد چون استفاده از رنگ مناسب در گرافیک باعث می شود که کاربران مشتاق می شوند که سایت رو بازدید کنند.
2.حفظ بازدید کنندگان بخش مهمی به حساب می آید که داشتن سایت جذاب باعث می شود که در زمان ها ی متفاوت بازدید کنندگان از سایت استفاده کنند.
3.تصاویر بخش مهمی هستند که باعث می شود هر کاربری را در نگاه اول مشتاق کند که از سایت بازدید کند،تصاویر با کیفیت کمک می کند که سایت جذابی داشته باشیم.
4.نکات و مطالب مفید باعث می شود که کاربران بر اساس نیاز خود به سایت مراجعه کنند.

شرکت نوپرداز مفتخر است با استفاده از کادری با تجربه و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت و اپلیکیشن های موبایل شما را در این امر یاری نماید. شما می توانید برای ثبت درخواست طراحی سایت هتل یا هر گونه سوال و مشاوره رایگان در این مورد از طریق لینک تماس با ما اقدام نمایید.
منبع: طراحی سایت جذاب


برچسب‌ها: طراحی وب سایت جذاب,
+ نوشته شده در شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۵۶ توسط حسن پور امامی دسته : نظر(0)